Evenementen kalender

 

sep
22
za
2018
VZV Njord EG3-SBC2000 EG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
sep 22 @ 15:15 – 15:55

Gemengd-E <11 1e klasse B

VZV Njord CJ1-Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
sep 22 @ 16:30 – 17:15

Jongens-C <15 Eredivisie A

VZV Njord DG2-Argo DG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
sep 22 @ 17:45 – 18:25

Gemengd-D <13 1e klasse B

Arethusa Da1-VZV Njord Da1 @ Golfbad Oss Euterpelaan 1 5344CA OSS
sep 22 @ 18:00 – 18:45

Dames 2e klasse B

Arethusa H2-VZV Njord H2 @ Golfbad Oss Euterpelaan 1 5344CA OSS
sep 22 @ 19:00 – 19:45

Heren Reserve 2e klasse 2D

DBD H2-VZV Njord H3 @ ZIB Zwemcentrum Best BV Jacob van Wassenaerstr 70 5684CS BEST
sep 22 @ 19:30 – 20:15

Heren Reserve 1e klasse A

Arethusa H1-VZV Njord H1 @ Golfbad Oss Euterpelaan 1 5344CA OSS
sep 22 @ 20:00 – 20:45

Heren 3e klasse D

sep
23
zo
2018
VZV Njord EG2-TRB-RES EG2 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
sep 23 @ 16:45 – 17:25

Gemengd-E <11 1e klasse A

VZV Njord EG1-PSV Waterpolo EG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
sep 23 @ 17:30 – 18:10

Gemengd-E <11 1e klasse A

De Rog Da1-VZV Njord Da2 @ De IJzeren Man Geurtsvenweg 1 6006SN WEERT
sep 23 @ 17:45 – 18:30

Dames 2e klasse A

VZV Njord DG1-Waterproof DG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
sep 23 @ 18:15 – 18:55

Gemengd-D <13 1e klasse C

De Ham BJ1 / Het Y BJ1-VZV Njord BJ1 @ De Crommenije Rosariumpark 1 1561TV KROMMENIE
sep 23 @ 18:45 – 19:30

Jongens-B <17 Eerste divisie A

sep
29
za
2018
BZ&PC DG1-VZV Njord DG1 @ Zwembad t Hoogkoor Koorstraat 1 5831GH BOXMEER
sep 29 @ 17:00 – 17:40

Gemengd-D <13 1e klasse C

VZC CJ1/Polar Bears CJ1-VZV Njord CJ1 @ De Vallei Sportlaan 3 3905AD VEENENDAAL
sep 29 @ 18:45 – 19:30

Jongens-C <15 Eredivisie A

sep
30
zo
2018
De Schelde EG1-VZV Njord EG3 @ Sportcentrum Vliegende Vaart Vliegende Vaart 2 4537DH TERNEUZEN
sep 30 @ 14:15 – 14:55

Gemengd-E <11 1e klasse B

Reacties zijn gesloten.