Geslaagden – Maart 2014

_DSC3463Zondag 30 maart was het weer zover, vele kandidaten voor het A, B en C diploma hebben op deze zondag morgen geweldig gepresteerd en na afloop met het felbegeerde diploma huiswaarts kunnen keren.

 Het was een drukte van jewelste,  wat voor de zoveelste keer bewijst dat het zwembad veel te klein is om zo’n groot aantal toeschouwers te verwelkomen. Ook dinsdag 01 en woensdag 02 april waren er kandidaten voor het afzwemmen van de zwemvaardigheden en de keuzepakketten van de zwemvaardigheden. Van alle dagen zijn alle kandidaten geslaagd en een proficiat zeker op z’n plaats.

Op naar een volgend diploma.

Diploma A Diploma B Diploma C
Emma de Pee Maartje Kantelberg Yrsa Beeren
Imke Heijmans Stephan Bazelmans Emma Rombouts
Nina Butterbrod Amy van Leeuwen Joyce Martini
Naëmi Verhagen Anne v.d. Waardenburg Peter van Bercum
Thies Bergman Pleun Verleg Mare van Bercum
Tristan Rijk Weemers Amber Foederer Meinke v.d. Schaaf
Jorrit Meulendijks Mila van de Langenberg Ties v.d. Schaaf
Zoë van Boven Kyan Leeflang Imme v.d. Schaaf
Nikki van der Linden Louis Bouchoms Tess Everts
Bram Fietelaars Tim van de Pas Yelana Mennes
Jay van Dort Noortje van der Land Iris Lauwers
Esmée Hollemans Quinn Reerink Thom Keukens
Ivar Cuperus Casper Verwer Enzo van Tol
Luuk Willems Noah de Wit Ryan Hendriks
Mike Thijssen Noortje Otten Suze de Krom
Rick Heesterbeek Sanne Jansen Jochem van Alst
Brent van Dongen Hugo de Kort Alisa Temryukov
Mika Lenssen Fenna Kleij Iris van den Heijkant
Edo Amendt Nova Oerlemans Jurian Hesen
Tim van Laatum Koen Gerritsen Jette van Baren
Kincsö Hati Lieva van Montfort Merel Jacobs
Luca Van Kemenade Puck van Doren
Keane van Erven Pepijn Peek
Zoë van Rinsum Joep Jansen van Galen
Oscar Cols Jiri van der Aa
Demiën van der Stelt Kieran Siersema
Kay van der Stelt Oskar Varekamp
Lucas Wouters Laurens Groeneveld
Melissa Temyukov Sophia Goevaers
Marwa Khan Lizzy van Roosmalen
Romy Schellekens Justin Ho-A-Hing
Chris Coppelmans Fee Heijmans
Enzo Verhoeven Jaspers Aartse
Lars Kouwenberg Koen Hekkelman
Peace Unabor Luna van Baren
Jasmijn van der Stel Finn Buskens
Kelly van Benthem Bente Haan
Gavino Geeven Iris Cols
Evan Bloemers Oliver Evrot
Imke Wouters Thijn Dorn
Lorens van Heeswijk Selma Yücesan
Veerle van Loon Saami Ahmed Hassan
Luuk Reijrink Pepijn Soree
Morris Engels Irisa Soree
Elise van Agthoven Anouk Spitters
Jenna v.d. Berg
Tristan de Jong
Jara van den Heijkant
Marit van Riet
Bas Mariën
Bette Kemp
Nadir Khata
Susan Wiersma
Fieke Wiersma
Roos Möller
Kim Willems
Diploma Zwemv. 1 Diploma Zwemv. 2 Diploma Zwemv. 3
Beau Reerink Charlotte Mies Emma Dekkers
Rosanna Marselje Timo Vink Leon Quist
Bella Chi Timo Zellenrath Thomas Ruijters
Myrthe Widlak
Anouk Stofkoper
Anouk Duyvelaar
Luuk Zellenrath
Snorkelen 1 Snorkelen 2 Snorkelen 3
Kim Egelmeers Bart Huls Bart van Eeten
Mats Berendsen Diede van Pelt Noël Amrhein
Anne Willems Jamie de Ronde
Zoë Persijn Kim Smits
Hannah Verwer
Robin v.d. Bunt
Survival 1 Survival 2
Antonieke Langelaar Asha van den Broek
Jaap Zwetsloot Elsa Geerts
Kim Zwetsloot Lisa Holleman
Edi Eduard Jiska Lefeber
Daan van Zon Pepijn Hamburg
Lars Keukens Irisa Chi
Tjowi Sanders
Rowan van de Hurk
Youri Widlak
Femke Beks
Plankspringen 1 Plankspringen 3
Leander America Ticho Sanders
Iris Keijzers
Synchroonzwemmen 2 Synchroonzwemmen 3
Lisa van Dooren Aukje v.d. Elzen
Ilse Burghouts
Manon Beks
Lucia Radulescu
Quinty Dekkers
Diploma A-B-C volwassenen A of B of C
Azar Nazar A
Yi Yang Liu A
Sowda Khalif B
Samira Said C
Sharuzad Said C
Sahar Hassan C
Shukri Khalif C

no images were found

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.