Geslaagden – november 2013

Zondag 17 november was het weer zover, vele kandidaten voor het A, B en C diploma hebben op deze zondag morgen geweldig gepresteerd en na afloop met het felbegeerde diploma huiswaarts kunnen keren.

 Het was een drukte van jewelste,  wat voor de zoveelste keer bewijst dat het zwembad veel te klein is om zo’n groot aantal toeschouwers te verwelkomen. Ook dinsdag 19 en woensdag 20 november waren er kandidaten voor het afzwemmen van de zwemvaardigheden en de keuzepakketten van de zwemvaardigheden. Van alle dagen zijn alle kandidaten geslaagd en een proficiat zeker op z’n plaats.

Op naar een volgend diploma.

Diploma A Diploma B Diploma C
Noa van der Stel Milo Kant Wouter Crajé
Irisa Soree Mats Janssen Tijn Palaster
Pepijn Soree Sergin Yücesan Thom Bergman
Jenna van den Berg Jurian Hesen Luuk Zellenrath
Jules Boubane Saar van Laarhoven Tiana Delic
Iris Cols Nerena Gouverneur Roel Boogers
Tristan de Jong Alisa Temryukov Ilvy Braam
Susan Wiersma Senna van Gerwen Julia Senders
Selma Yücesan Suze de Krom William der Kinderen
Marit van Riet Elisa Bokdam Nathan Hoppenbrouwers
Fieke Wiersma Tobin Katoen Nick van Buul
Jurjan Daamen Bodhie Jonkman Olivier Blom
Isabella de Leeuwe Jess van den Heuvel Nora Vleeshouwers
Jara v.d. Heijkant Joyce Martini Tomas Kuiper
Celina de Regter Emma Rombouts Saida Ahmed
Anouk Spitters Mare van Bercom Sarike Beuk
Tim van de Pas Lente van Grootel Leon Vink
Thijn Dorn Imme v.d. Schaaf Sienna Leijten
Noortje Otten Meinke v.d. Schaaf Beau Reerink
Noortje van der Land Yrsa Beeren Bjorn Sinke
Noah de Wit Sofia Baars Jan-Niek Geerts
Kyan Leeflang Merel Jacobs Thomas Marselje
Hugo de Kort Yelana Mennes Reese Bouwman
Casper Verwer Tess Everts Sybo Quist
Fenna Kleij Enzo van Tol Jeremy Hendriks
Louis Bouchoms Tigo Nefkens Yoanne Dekkers
Quinn Reerink Justin van de Kerkhof Simon Rutten
Lieva Montfort Dean Kolsters Leon Scharpach
Oskar Varekamp Demian Knipa Ilse de Kort
Kieran Siersema Luana van Rooij
Jiri van der Aa Ryan Hendriks
Puck van Doren Evi Muller
Roos Möller Iris Lauwers
Pepijn Peek Thom Keukens
Koen Gerritsen Niels van Roij
Justin Ho-a-Hing
Kim Willems
Cato Boerefijn
Bente Haan
Saami Ahmed Hassan
Fee Heijmans
Lizzy van Roosmalen
Luna van Baren
Sophia Goevaers
Laurens Groeneveld
Finn Buskens
Sanne Jansen
Amy van Leeuwen
Mila van de Langenberg
Anne v.d. Waardenburg
Pleun Verleg
Amber Foederer
Bette Kemp
Stephan Bazelmans
Robert Beynon
Joep Jansen van Galen
Oliver Evrot
Bas Mariën
Zwemvaardigheid 1 Zwemvaardigheid 2 Zwemvaardigheid 3
Femke Kouwenberg Lisa Holleman Noël Amrhein
Antonieke Langelaar Janne Dekker
Petra Calayji Jiska Lefeber
Kim Egelmeers Pepijn Hamburg
Christian van der Geer Leon Quist
Jaap Zwetsloot Daan Lauwers
Edi Ilie Elsa Geerts
Cas Beeren Zoë Persijn
Féline Böhm
Iris Keijzers
Ella Beckmann
Marit v.d. Vondevoort
Snorkelen 1 Snorkelen 2 Snorkelen 3
Diede van Pelt Gijs Vermelis
Irisa Chi Michiel van Alst
Timo Vink Joris Roelofs
Leander America Esmeralda van Roij
Daan van Zon Luc Reinders
Survival 1 Survival 2 Survival 3
Asha van den Broek Anne Willems
Maik van Rossum Bart van Eeten
Bart Huls Kim Smits
Robin van de Bunt
Jamie de Rondé
Emma Dekker
Astrid Korting
Plankspringen 1 Plankspringen 2 Plankspringen 3
Mats Berendsen Ticho Sanders
Lars Groenenberg
Synchroonzwemmen 1 Synchroonzwemmen 2 Synchroonzwemmen 3
Hannah Verwer Aukje van den Elzen Lisa Cattenstart
Charlotte Mies
Quinty Dekkers
Lucia Radulescu
Manon Beks
Ilse Burghouts
Lisa van Dooren
Hannah Smulders
Yvonne Wijnands
Veronique Touwslager
Diploma A-B-C  Volwassenen
Shukri Khalif B
Samira Said B
Souda Khalif A
Raygeal Inaciot A
Leoniek van der Hoorn C
Sjack Mies C
Hussein Zakariya Mohamed C
Faduma Zakariya Mohamed C
Huong vd Putten-Nguyen B

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.