Wedstrijdkalender

dec
15
za
2018
VZV Njord EG2-De Treffers EG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
dec 15 @ 15:15 – 15:55

Gemengd-E <11 1e klasse A

VZV Njord EG3-Aegir EG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
dec 15 @ 16:00 – 16:40

Gemengd-E <11 1e klasse B

dec
16
zo
2018
De Ham BJ1 / Het Y BJ1-VZV Njord BJ1 @ De Crommenije Rosariumpark 1 1561TV KROMMENIE
dec 16 @ 15:15 – 16:00

Jongens-B <17 Eerste divisie A

jan
12
za
2019
VZV Njord EG3-De Schelde EG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
jan 12 @ 15:15 – 15:55

Gemengd-E <11 1e klasse B

VZV Njord DG2-PSV Waterpolo DG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
jan 12 @ 16:45 – 17:25

Gemengd-D <13 1e klasse B

jan
13
zo
2019
PSV Waterpolo EG1-VZV Njord EG2 @ De Tongelreep Antoon Coolenlaan 1 5644RX EINDHOVEN
jan 13 @ 11:10 – 11:50

Gemengd-E <11 1e klasse A

De Rog DG1-VZV Njord DG1 @ De IJzeren Man Geurtsvenweg 1 6006SN WEERT
jan 13 @ 17:45 – 18:25

Gemengd-D <13 1e klasse C

jan
19
za
2019
Waterproof DG1-VZV Njord DG1 @ Geusseltbad Discusworp 4 6225XP MAASTRICHT
jan 19 @ 14:00 – 14:40

Gemengd-D <13 1e klasse C

SBC2000 EG1-VZV Njord EG3 @ Zwembad de Wisselaar Terheijdenseweg 494 4826AB BREDA
jan 19 @ 14:15 – 14:55

Gemengd-E <11 1e klasse B

Argo DG1-VZV Njord DG2 @ ZIB Zwemcentrum Best BV Jacob van Wassenaerstr 70 5684CS BEST
jan 19 @ 15:30 – 16:10

Gemengd-D <13 1e klasse B

VZV Njord Da2-De Rog Da1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
jan 19 @ 16:45 – 17:30

Dames 2e klasse A

VZV Njord H3-DBD H2 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
jan 19 @ 17:30 – 18:15

Heren Reserve 1e klasse A

VZV Njord H2-Arethusa H2 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
jan 19 @ 18:30 – 19:15

Heren Reserve 2e klasse 2D

VZV Njord H1-Arethusa H1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
jan 19 @ 19:30 – 20:15

Heren 3e klasse D

VZV Njord Da1-Arethusa Da1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
jan 19 @ 20:30 – 21:15

Dames 2e klasse B

Reacties zijn gesloten.