Evenementen

 
nov
17
za
2018
VZV Njord H3-SBC2000 H2 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 17 @ 15:30 – 16:15

Heren Reserve 1e klasse A

AZC H3-VZV Njord H2 @ AquaRijn Cantharel 6 2403RA ALPHEN AAN DEN RIJN
nov 17 @ 16:00 – 16:45

Heren Reserve 2e klasse 2D

Hellas-Glana EG1-VZV Njord EG2 @ Combibad De Nieuwe Hateboer Sportcentrumlaan 9 6136KX SITTARD
nov 17 @ 16:30 – 17:10

Gemengd-E <11 1e klasse A

UZSC CJ1-VZV Njord CJ1 @ De Krommerijn Weg naar Rhijnauwen 3 3584AD UTRECHT
nov 17 @ 16:30 – 17:15

Jongens-C <15 Eredivisie A

VZV Njord Da2-Arethusa Da2 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 17 @ 16:30 – 17:15

Dames 2e klasse A

Arethusa EG2-VZV Njord EG3 @ Golfbad Oss Euterpelaan 1 5344CA OSS
nov 17 @ 17:15 – 17:55

Gemengd-E <11 1e klasse B

VZV Njord DG1-De Rog DG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 17 @ 17:15 – 17:55

Gemengd-D <13 1e klasse C

Arethusa DG1-VZV Njord DG2 @ Golfbad Oss Euterpelaan 1 5344CA OSS
nov 17 @ 17:55 – 18:35

Gemengd-D <13 1e klasse B

VZV Njord Da1-Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 17 @ 18:00 – 18:45

Dames 2e klasse B

VZV Njord H1-Nuenen H1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 17 @ 19:00 – 19:45

Heren 3e klasse D

nov
18
zo
2018
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2-VZV Njord BJ1 @ Sportcomplex Amerena De Velduil 2 3815XT AMERSFOORT
nov 18 @ 15:45 – 16:30

Jongens-B <17 Eerste divisie A

nov
24
za
2018
Nuenen DG1-VZV Njord DG2 @ Sportcentrum voor studenten Onze Lieve Vrouwestraat 1 5612AW EINDHOVEN
nov 24 @ 16:00 – 16:40

Gemengd-D <13 1e klasse B

VZV Njord DG1-BZ&PC DG1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 24 @ 16:45 – 17:25

Gemengd-D <13 1e klasse C

VZV Njord H2-ZVVS H2 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 24 @ 17:30 – 18:15

Heren Reserve 2e klasse 2D

VZV Njord Da1-Zwemvereniging Utrecht Da1 @ Zwembad Den Ekkerman Wal 152 5501HP VELDHOVEN
nov 24 @ 18:30 – 19:15

Dames 2e klasse B

Reacties zijn gesloten.